...

KUIDAS KÄIB TOPSIDE JA NÕUDE RENT?

Rentimiseks on vajalik lepingu sõlmimine Eesti Pandipakendiga.

PANDINÕUDE VALIK

Kogu tootevaliku leiate siit.

50cl tops
40cl tops
40cl pokaal
40cl kuuma joogi tops
25cl kuuma joogi tops
4cl pits
Kauss ∅ 17,8 cm
Taldrik ∅ 22,3 cm

RENT VÕI KOGUMISTEENUS?

Me teame, kui keeruline on sul ürituse korraldajana lisaks kõige eest vastutamisele veel ka jäätmete ja ühekordsete nõudega majandada. Korduskasutatavate pandinõudega jääb palju muret kohe ära ja saad keskenduda sellele, mis on oluline ehk heas mõttes meeldejääva ürituse korraldamisele.

Selleks, et pandinõude kasutamine oleks sinu jaoks võimalikult mugav, oleme sulle loonud kaks head teenust. Tegime need nii, et mõlemad sobiksid ühtmoodi hästi nii väiksele kui suurele sündmusele.

Pandinõude renditeenus

Renditeenuse puhul rendid meilt enne üritust pandinõud, korraldad nende jagamise kauplejatele, kogud kasutatud nõud külastajatelt ise kokku, tagastad pandiraha ja lähetad need tagasi Eesti Pandipakendisse, kus need puhtaks pestakse ja järgmiseks ürituseks valmis pannakse. 

Renditeenus on hea valik siis, kui sinu meeskonnal on võimalik pandinõud klientidelt kokku koguda ja tagasi Eesti Pandipakendisse saata. 

Kui otsustad, et sinu jaoks on pandinõude rentimine kõige sobivam, siis loo endale kasutaja ja esita tellimus mugavalt veebikeskkonnas.

Pandinõude kogumisteenus

Kogumisteenus erineb renditeenusest peamiselt selle poolest, et pandinõude jaotamisega müüjatele, nende kokku kogumisega külastajatelt ja pandiraha tagastamisega tegeleme meie. Kui sinu jaoks on kogumisteenus kõige mugavam, siis võta meiega ühendust ja tuleme sulle appi. Võtame kaasa nii palju tagastuspunkte kui vaja läheb ning meie meeskond vastutab kõige eest, mis on pandinõudega seotud. Tagastuspunkte pakume nii käsivastuvõtuna kui ka automaadiga lahendusena.

 Kogumisteenuse hind sisaldab :  

•    tagastuspunkte koos inventariga (sh korduskasutusnõu tagastusautomaati, , plakateid müügipunktidele);
•    vajaliku transporti ürituse toimumiskohta ja ürituse lõpul tagasi lattu;
•    topside ja nõude renditasu;
•    personali kulu. Sõltuvalt ürituse toimumiskohast sisaldab majutust personalile. 

LISATEENUSED

TAGASTUSAUTOMAAT

Käsivastuvõtu kõrval pakume ka sularaha vaba korduskasutusnõu tagastusautomaati. Pärast kasutamist tagastab ürituse külastaja panditopsid ja -nõud automaati ning saab pandiraha tagasi oma pangakaardile.

 

PANDIPAKENDITE KORJE

Eesti Pandipakendi pakub soovi korral ka üritusel tekkivate pandipakendite korjet suunates need taaskasutusse ja teostades tagatisraha väljamaksmise ürituse korraldajale.

 

TAGASTUSPUNKTI INVENTARI RENT

Soovite korraldajana ise luua pandinõude tagastuspunkti, aga selleks silmapaistev telk puudub? Rendime välja ka selle tarbeks loodud Eesti Pandipakendi rohelise tagastustelgi, laua ja toolid.